JAK POMAGAMY                                                 kancelaria@wypadek.com

                 http://www. wypadek.com

      szybki   kontakt     (0-81) 532-30-80;   0-602-271-323         NIE ZWLEKAJ !!!   .:: SZYBKI KONTAKT - TO POŁOWA SUKCESU ::.         
                     O NAS:
KONTAKT
WIZYTÓWKA
ARTYKUŁ- Super Express
JAK POMAGAMY 
OFERTA WSPÓŁPRACY 
ZGŁOSZENIE SZKODY
                      SŁOWNIK: 
OC komunikacyjne
OC rolne
NW dobrowolne
UMOWA UGODY
UFG
REGRES DO SPRAWCY
PRZEDAWNIENIE ...
                     PAMIĘTAJ O:
Nie zgłaszaniu szkody do ...
Notowaniu ważnych ..
Kopiowaniu dok. ...
Nie podpisywaniu ...
Potwierdzaniu dok. .. 
Zabezpieczeniu danych świadków i  ...
                     USTAWY I ...
Adwokackie opłaty
Działalność ubezpieczeniowa
Kodeks cywilny
Niepełnosprawni
OC komunikacyjne "Rozporządzenie Ministra Finansów"
OC rolne "Rozporządzenie  Ministra Finansów"
OC UFG 2003
Pomoc społeczna
Prawo o ruchu drogowym
                    UWAGA !
Rażąco nieodpowiednie postępowanie organów ścigania i ubezpieczycieli prowadzi do krzywdzenia poszkodowanych w wypadkach.
                     ZAPAMIĘTAJ
PIERWSZA POMOC
TELEFONY ALARMOWE
                     PARTNERZY:
PRZEDSTAWICIELSTWO W CHEŁMIE
KOŁO poszkodowanych
PTWK OW Lublin
REHABILITACJA
ZAKŁADY NAPRAW P.
                     UWAGA !
Zostałeś poszkodowany? Nie stać Cię na prawnika? Nie załamuj się pomożemy Ci uzyskać należne "wysokie" odszkodowanie i nie musisz płacić ani grosza przed ...   

KANCELARIA PRAWNICZA "SłaWin" P.W. 

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE, DOCHODZENIE ROSZCZEŃ

 
 

JAK POMAGAMY? W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

Wstępna pomoc świadczona przez moje biuro (porada lub sporządzenie opinii) ma całkowicie bezpłatny charakter. W przypadku, gdy jednak sprawa jest skomplikowana lub tak trudna, że poszkodowany nie potrafi sam się z nią uporać i chce, aby prowadzić jego sprawę – zawieram umowę zlecenie, przyjmuję pełnomocnictwo i dochodzę roszczeń włącznie z postępowaniem sądowym za pośrednictwem Kancelarii Prawnych na terenie całego kraju.

Poszkodowany musi się jednak liczyć z wydatkami w pewnych sytuacjach, np. w następujących przypadkach: prawnych wymogów potwierdzenia notarialnego pełnomocnictw, orzeczenia przez sąd kosztów postępowania sądowego - w imieniu poszkodowanych często uzyskujemy zwolnienie z tych kosztów, opłat skarbowych i innych kosztów i opłat, których naliczenie nie zależy od nas.  
Zapraszamy Cię do naszej siedziby w centrum Lublina przy ul. Krakowskie Przedmieście 13 (przy deptaku) porozmawiamy i zapoznajemy się z Twoimi problemami. W sytuacji szczególnej, istnieje możliwość odwiedzenia Cię w miejscu zamieszkania. W celu kontaktu z nami, proszę

wypełnić druk zgłoszenie szkody  i wysłać go do nas e-mailem: kancelaria@wypadek.com lublistem poleconym, wraz z kopiami wszystkich dokumentów związanych ze szkodą i opisem sytuacji przed, w trakcie i po wypadku.

Prowadząc działalność w zakresie oceny i uzgodnień roszczeń ubezpieczeniowych oraz organizacji pomocy prawnej osobom poszkodowanym w wypadkach proponuję następujące usługi:  
- wyjaśnienie obowiązujących przepisów w zakresie uprawnień odszkodowawczych;
- wskazanie sposobu właściwego udokumentowania zakresu szkody; 
- opis praktycznych kroków jakie należy podjąć w celu uzyskania rzetelnie naliczonych świadczeń odszkodowawczych; 
- wstępne konsultacje w sprawie konkretnego przypadku z prawnikiem biegłym w tej tematyce, tak aby zapewnić maksymalną skuteczność działania i uchronić Cię przed ponoszeniem kosztów bez szansy na wygraną; 
- pilotowanie wymiany dokumentów i informacji z kancelarią adwokacką, która poprowadzi Twoją sprawę;                                                                                                    

Najpierw odszkodowanie, później honorarium ! 

W przypadku, gdy strata obejmuje uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia albo śmierć kogoś bliskiego przyjmuję i prowadzę sprawy bez jakichkolwiek zaliczek i opłat wstępnych.

       Pozdrawiam.

                      Sławomir Winiarczyk

Powrót do strony głównej

 

    

O NAS: 
[KONTAKT][WIZYTÓWKA][JAK POMAGAMY][OFERTA WSPÓŁPRACY][ZGŁOSZENIE SZKODY]

SŁOWNIK: 
[OC KOMUNIKACYJNE][OC ROLNE][NW DOBROWOLNE][UMOWA UGODY][UFG][REGRES DO SPRAWCY][PRZEDAWNIENIE ROSZCZEŃ]

PAMIĘTAJ O:
                      [NIE ZGŁASZANIU SZKODY ...][NOTOWANIU WAŻNYCH ...][KOPIOWANIU DOKUMENTÓW][NIE PODPISYWANIU ...] [POTWIERDZANIU DOKUMENTÓW ...][ZABEZPIECZANIU DANYCH ŚWIADKÓW I ...]

WAŻNE USTAWY I ... :
                      [ADWOKACKIE OPŁATY][DZIAŁALNOŚĆ UBEZPIECZENIOWA][KODEKS CYWILNY][NIEPEŁNOSPRAWNI] [OC KOMUNIKACYJNE "ROZPORZ ...][OC ROLNE "ROZPORZ...][OC UFG 2003][POMOC SPOŁECZNA][PRAWO O RUCHU DROGOWYM]

POZOSTAŁE TEMATY:
                      [PIERWSZA POMOC][TELEFONY ALARMOWE][PTWK OW w  Lublinie][PRZEDSTAWICIELSTWO W CHEŁMIE][KOŁO POSZKODOWANYCH]

           [REHABILITACJA][ZAKŁADY NAPRAW POJAZDÓW][UWAGA]

Wypadek,wypadki,wypadkiem,odszkodowania,odszkodowanie,odszkodowań,likwidacja,likwidacje,likwidacji,katastrofa,katastrofy,kraksa,kraksy,śmierć,śmierci,śmiertelny,pozew,pozwu,pozwem,pozwanego,pozwanej,prawo,prawny,prawnej,prawnik,prawnicy,porady prawne,porada prawna,złamanie,złamania,złamań,ortopeda,ortopedy,ortopedyczny,komunikacja,komunikacyjny,ofiara,ofiary,ofiarom,samochód,samochodowy,samochodu,poszkodowany,poszkodowanym,poszkodowana,poszkodowani,choroba,choroby,chorobą,uraz,urazu,urazem,błąd lekarski,błędy lekarskie,błąd w sztuce,błędu lekarskiego,oc,ac,nw,nnw,ubezpieczenia,ubezpieczeń,ubezpieczeniowe,ubezpieczeniowych,adwokat,adwokaci,adwokacki,kancelaria adwokacka,kancelarii adwokackiej,kancelaria radcy prawnego,pomoc,pomocy,praca,pracy,pracą,oferta pracy,ofert pracy,oferty pracy,umorzenie,umorzeniu,umorzony,wyrok,wyroki,wyroku,szkoda całkowita,szkody całkowitej,obrażenia ciała,obrażeniu ciała,obrażeń ciała,wstrząs mózgu,wstrząsu mózgu,utrata świadomości,utraty świadomości,utratą świadomości,postępowanie likwidacyjne,postępowaniu likwidacyjnym,postępowania likwidacyjnego,koszty pogrzebu,stosowne odszkodowanie,zadośćuczynienie za doznaną krzywdę,zadośćuczynienie,zadośćuczynieniu,zwrot kosztów pogrzebu,ufg,pbuk,zielona karta,zielonej karty,oc deliktowe,odpowiedzialność,odpowiedzialności,Winiarczyk,inwalidzi,inwalida,inwalidzie,korespondent,sprawca,sprawcy,sprawców,sprawczyni,świadczenie,świadczeń,renta,rent,renty,pasażer,pasażerka,pasażerów,kierowca,kierowcy,kierowcą,złamanie kończyny,wstrząśnienie mózgu,opieka,opieki.